درباره ما بیشتر بدانید!

شتابدهنده آداب در ابتدا (سال 1385) به نام شرکت آداب داده گستر ثبت و فعالیت خود را به طور رسمی شروع کردیم ، بعد از از انجام پروژه های متعدد در سطوح مختلف و در زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات توانستیم بخش عمده ای از مشتریان خود را برطرف کنیم .

شتاب دهنده کسب و کار خانگی

اولین شتاب دهنده کسب و کار خانگی هستیم . ما یک مجموعه بخش خصوصی هستیم که به در حال حاضر وابسته به هیج مجموعه و شرکت  و یا سازمان دولتی نیستیم .و به صورت کاملا مستقل فعالیت میکنم و عمده دارایی ما که به آن با تمام وجود افتخار میکنم تیم متخصص ،متعهد و پای کار هست که داریم . امیدوارم که شما عزیزان بتوانید با حضور در کنار تیم ما به موفقیت برسید .

مراحل آغاز به کار و رشد

در سال 1385 شرکت آداب داده گستر ثبت شد . و به صورت رسمی فعالیت خود را شروع کرد .

در سال 1386 با تشکیل تیم نصب دوربین های مداربسته توانستیم  پروژه های متعددی در حوزه دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال انجام دهیم .

از ابتدای سال 1387 توانستیم شروع خوبی در طراحی و پیاده سازی سیستم های تحت وب داشته باشیم

به لطف و همکاری پرسنل دوست داشتنی آداب توانستیم در سال 1389 شروع به ارائه مشاوره در زمینه راه انداری کسب و کار کنیم .و در سال 1389 توانستیم به بیش از 5 کسب و کار مشاوره بدیم و از ابتدا همراه آنان باشیم .

تیم آداب با گذشت 6 سال از فعالیت خود و تشکیل تیم های تخصصی در زمینه های مختلف توانست با سرمایه اولیه 1.200.000.000 تومان وارد حوزه سرمایه گذاری بر روی کسب و کارهای نوپا شود .

در سال 1393 تیم مدریت آداب تصمیم گرفت که واحد نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته را به مجموعه مستقل واگذار کند و از دریافت پروژه جدید بیرون از شرکت خوداری کند تا بتواند به صورت تخصصی بر روی کسب و کارهای نوپا تمرکز کند .

شروع فعالیت غیر رسمی شتاب دهنده آداب و انجام مطالعات اولیه طرح

پس ازانجام مطالعات و بررسی تجربیات در سال 1399 فعالیت شتاب دهنده آداب به طور رسمی شروع شد .